sobota, 12 listopada 2016

KSIĄŻECZKI


Jest taka akcja, w niektórych bibliotekach (przynajmniej w moim mieście), że do kupienia są książki za ok. 1-5 zł. Zysk ze sprzedaży jest przeznaczany na zakup nowych książek. Do nabycia są na ogół stare pozycje, jednak ostatnio udało mi się wyhaczyć książeczkę z 2009 roku pt. "Wymiana studencka" Abby McDonald. Jestem dopiero na 30 stronie, ale muszę powiedzieć, że rozpoczyna się świetnie, chociaż pewnego wątku można się domyśleć. :)

 Jestem zwolenniczką szybkiego i efektywnego czytania. Nie lubię siedzieć bardzo długo nad jedną książką, ponieważ wtedy ona mi się po prostu nudzi. Wolę raczej czytać szybko i wiele. "Wymiana studencka" jest właśnie taką lekką, opowiadającą o życiu dwóch studentek książką.

Myślę, że dla tych, którzy dopiero przystosowują się do życia po studencku, ta książka może być idealna! :)

Wczoraj zrobiłam pierwsze w życiu żele. Wyszły ok, aczkolwiek muszę jeszcze trochę nad nimi popracować :) Kupiłam żele firmy IBD i są naprawdę w porządku. Ciekawe jak długo będą się trzymały na paznokciach. Dam Wam znać :).

A tymczasem miałam kryzys stylizacyjny - brak inspiracji mianowicie doskwiera mi ostatnio niezmiernie.
Może dlatego, że nie mam lustra w nowym domku i nie mam gdzie się przeglądać :D
Wrzucam dlatego tylko jedno foto, w body nieznanej mi firmy, które kupiłam w second handzie za piątaka, wraz z biało - czarną koszulą GINY TRICOT i sweterkiem H&M, których zdjęcia już niedługo pewnie pojawią się na blogu.
Pozdrawiam serdecznie. :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz